Ekonomik Banyo Çözümleri için Öneriler

Ekonomik Banyo Çözümleri için Öneriler

Ev restorasyon işlerinde banyo her zaman son düşünülen ve bu sebeple daha az zaman ve para harcanmak istenen bir mekan olmuştur. Bunun sebebi genel olarak banyoların fazla vakit harcanmadan, hızla duş alınıp çıkılan mekanlar olarak düşünülmesidir. Bu yargı gün geçtikçe geçerliliğini yitirse de, biz yine de ekonomik banyo çözümleri için öneriler önemini korum
ayı sürdürüyor.

Bir banyoda en önemli bölüm olan duş bölümü, hem en çok alanı kaplar hem de en uzun zaman geçirilen yerdir. En göze gelen bölüm olması sebebi ile de şık bir duş kabini banyonuzun görünümünü büyük ölçüde değiştirecektir. Alüminyum profillerden arındırılmış şeffaf camlı bir kabin banyonuza tamamen yeni bir görünüm kazandırcaktır. Zeminde duş teknesi kullanılmaması ise maliyet düşürücü bir etken olmasının yanı sıra sade, minimal bir banyo için ilk adım olarak görülebilir.

Duvarlar ise ayrı bir sorun olarak karşımıza çıkar. Seramik kırma işi hem pis hem de uzun bir iştir. Ancak özel yapı plakaları sayesinde artık duvar seramiklerinizi kırmadan mevcut seramiğinizin üzerine seçeceğiniz yeni tarz seramikleri döşeyerek hafriyat masrafını düşürmek artık mümkün.

Duvarlarda renkli ve hareketli seramikler, şeffaf cam ve minimum profilli duş kabini, duvardan duvara ayna yerine sanat özelliği taşıyan özel aynalar ile tamamen farklı bir banyo yaratabilirsiniz.

2 Reviews

    Banyonun maliyeti bana ne olur Lavabo duşakabin fayans 2.30.2 mr kare

      Ürün seçimlerinizi yapmadan bir bütçe belirlemek maalesef mümkün olmuyor. Dilerseniz mağazamızda ürün seçimi yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *