Klasikten Vazgeçemeyenler için

Klasikten Vazgeçemeyenler için

Detaylara verilen önem, titizlikle seçilen malzeme ve özenli işçilik : Bianchini&Capponi markasının üretimde önem verdiği 3 temel noktadır. Deco, Rönesans, Ondokuzuncu Yüzyıl, Toskana, Etnik ve Akdeniz kolleksiyonları ile çok geniş dekoratif bir ürün yelpazesi sunar.

Bianchini&Capponi üretimi koleksiyonlara ayrılmıştır ve her bir kolleksiyon belli bir dönemin ya da belli bir tarzın kesin etkilerini taşımaktadır. Masif ahşap üzerine el oyması işçiliği ile hazırlanan tüm kolleksiyonlarda renk, doku ve desen bütünlüğüne verilen önem sayesinde banyolar adeta bir zaman tüneli etkisi yaratır.

En başarılı kolleksiyonlarından olan Rönesans, yalnızca İtalyan Rönesans dönemi ürünlerinin saf reprodüksiyonları olmanın ötesinde kendine has özel ürün arayanlar için küçük dokunuşlarla eşsiz ve kişiye özgü takımlar oluşturmaya imkan sunuyor.

Policromo (Policromo con decoro) olarak adlandırılan teknik sayesinde, masif ahşap çok eski restorasyon teknikleriyle doğal renklerde cilalanıp, titizlikle eklenen el süslemelerine son hali verilebiliyor. Rönesans Kolleksiyonu, kullanıcılarını tüm dünyanın kabul ettiği İtalyan sanatının en beğenilen dönemlerine geri götürüyor.

El oyması masif ahşap dekoratif ürünlerden oluşan kolleksiyonda, aynalar, lavabo dolapları, etajer üniteleri ve aksesuarlar yer alıyor.

Doğal traverten, Limestone, Siyah Marquina, Beyaz Sivec veya Cristallino mermerler ile dekore edilen banyo dolapları geçmiş dönemlerin dokusunu banyonuza taşıyor.

Bianchini & Capponi Banyo Mobilyaları
Bianchini & Capponi Banyo Mobilyaları
Bianchini & Capponi Banyo Mobilyaları
Bianchini & Capponi Banyo Mobilyaları

 

Bir Yorum Yapılmış

    Masif ahşabın sıcaklığı ve 19. yüzyılın romantik rüzgarları banyonuzu bütünüyle değiştiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *