Tylö Impression Sauna

Tylö Impression Sauna

Tylö’nün minimum taban alanı kullanımı ile tasarladığı sauna geleneksel kuru sıcak sauna biçiminde kullanılabildiği gibi rahatlatıcı, düşük sıcaklık yüksek nem oranında bir sauna ortamı sağlayabilecek biçimde de donatılabiliyor. Devrimsel nitelikte bir tasarım olan Impression serisi evlerde banyolara kolaylıkla yerleştirilmek üzere tasarlandı. Tylö’nün eşsiz sistemi ile profiller birbirine kelepçelendiğinden, montaj esnasında hiç bir noktada vida kullanılmıyor.

Tylo Impression Serisi Sauna
Tylo Impression Serisi Sauna

Tasarım

Ayrıcalıklı hepsi birarada çözüm

Tüm Impression serisi sauna kabinleri özel ankastre, gizli LED ışıklı higrometre/termometre ile donatılmıştır. Stil ve fonksiyonun buluştuğu seçkin aksesuarlar kabinler ile birlikte teslim edilmektedir.

Tylo Impression Serisi Sauna

Sauna Isıtıcısı

Sauna Isıtıcınızı Seçin

Ilık ve nemli bir sauna tercih ediyorsanız Tylö Sense Combi Sauna ısıtıcısını seçmelisiniz. Eğer klasik, yüksek ve kuru sıcaklıkta bir saunadan hoşlanıyorsanız, Tylö Sense Sport Sauna ısıtıcısını seçmelisiniz.
Tylö Sauna Isıtıcıları

Kurulum

Biz sizin için hazırlıyoruz – Siz keyfini sürün

Kompakt sauna kabini satın almak yalnızca kolay ve hızlı bir çözüm değil. Aynı zamanda güvenli ve akıllıca bir yöntem.Böylelikle hayalinizdeki saunaya sahip olacağınızdan emin olursunuz. Yıllar boyu size sağlıkla hizmet edecek bir sauna sahibi olmak ve sadece keyif sürmek için Tylö Sauna kabinlerini tercih edin.

Yaratıcı Tasarım

Tylö Impression Serisi Sauna Yerleşim Planları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *