Tylö Midi Vision Sauna

Tylö Midi Vision Sauna

Evet, bir sauna kabininin geniş, ferah olması ve aynı zamanda da kompakt olması mümkündür. Bu ayrıcalıklı ve aynı zamanda sizi kucaklayan tasarım pratik köşe yerleşimi sayesinde hem evlere hem de ticari birimlere seçkin bir sauna çözümü sunar.

Tylö Midi Vision Sauna
Tylo Midi Vision Sauna

Tasarım

Tavan çıkıntısına yerleştirilmiş ankastre LED spotlar ön yüzey üzerinde keyifli bir ışık seli yansıması yaratır. İçeride duvar ve tavanlar, diğer tüm Kanada Alder’i ile hazırlanmış aksesuar ve parçalara tezat oluşturan doğal Aspen ağacından hazırlanmıştır. Geniş ve rahat oturma bankının arka duvarında çekici biçimde tasarlanmış arkalık, aynı zamanda ışıkları gizlemek için kullanılır. Buradan yayılan endirekt ışık saunanızda sıcak bir ortam sunar.

Işık seli

Tylö Sauna kapısı, diğer tüm cam yüzeyler gibi hafif renkli, temperli camdan imal edilmiştir. Kapı çerçevesi Kanada Alder ahşabıdır. Özel manyetik kapı mandalı sayesinde kolaylıkla kapanır, sıcağın dışarı çıkmasını engeller. İsteğiniz doğrultusunda kapıyı sağdan ya da soldan açılır biçimde monte etmek mümkündür.

Yerleşim

Midi Vision Yerleşim

Tylö Midi Vision saunanın tek ölçüde modeli mevcuttur. Impression serisinde olduğu gibi Tylö Combi soba seçimi ile düşük sıcaklık ve nemli bir sauna hazırlanabilir.

Tylo Midi Vision Sauna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *