Tylö Round Vision Sauna

Tylö Round Vision Sauna

Eşsiz yenilikçi şekliyle Round Vision, bir sauna kabininin nasıl görünmesi gerektiği standardını yeniden belirledi. Geniş cam paneller, yuvarlak hatları ile etkileyici ön yüzey ve Kanada Alder ağacından hazırlanmış gövdesi ile Round Vision sauna kabini bir estetik harikası olarak tasarlandı. Zekice tasarlanmış yerleşim planı sayesinde yer sınırı olan mekanlarda dahi rahatlıkla yerleştirilebilen Round Vision banyolarınız için yaratıcı ve akılcı bir çözümdür.

Tylö Round Vision Yerleşim Planları

Tasarım

Quite simply a piece of craftsmanship

Tavan çıkıntısına yerleştirilmiş ankastre LED spotlar ön yüzey üzerinde keyifli bir ışık seli yansıması yaratır. İçeride duvar ve tavanlar, diğer tüm Kanada Alder’i ile hazırlanmış aksesuar ve parçalara tezat oluşturan doğal Aspen ağacından hazırlanmıştır. Geniş ve rahat oturma bankının arka duvarında çekici biçimde tasarlanmış arkalık, aynı zamanda ışıkları gizlemek için kullanılır. Buradan yayılan endirekt ışık saunanızda sıcak bir ortam sunar.

Montaj

Işık seli

Tylö Sauna kapısı,  diğer tüm cam yüzeyler gibi hafif renkli, temperli camdan imal edilmiştir. Kapı çerçevesi Kanada Alder ahşabıdır. Özel manyetik kapı mandalı sayesinde kolaylıkla kapanır, sıcağın dışarı çıkmasını engeller. İsteğiniz doğrultusunda kapıyı sağdan ya da soldan açılır biçimde monte etmek mümkündür.

Yerleşim

İki farklı ölçüde

Tylö Round Vision saunanın iki farklı modeli mevcuttur. Impression serisinde olduğu gibi Tylö Combi soba seçimi ile düşük sıcaklık ve nemli bir sauna hazırlanabilir.

Tylö Round Vision Yerleşim Planları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *