Tylö Space Vision Sauna

Tylö Space Vision Sauna

Modele verilen isim her şeyi anlatıyor. Space Vision, geniş, aydınlık mekanlardan hoşlananlar için özel olarak tasarlandı. Bu modelin ilk dikkat çeken özelliği cesurca ön plana çıkarılmış zarif yuvarlak hatlı köşe dönüşü. Geniş temperli cam ön yüzey ve birbirine uyumlu iki farklı tip ahşap kullanımı ile Space Vision çok özel bir tasarım.

Tylö Space Vision Sauna
Tylö Space Vision Yerleşim Planları

Tasarım

Tavan çıkıntısına yerleştirilmiş ankastre LED spotlar ön yüzey üzerinde keyifli bir ışık seli yansıması yaratır. İçeride duvar ve tavanlar, diğer tüm Kanada Alder’i ile hazırlanmış aksesuar ve parçalara tezat oluşturan doğal Aspen ağacından hazırlanmıştır. Geniş ve rahat oturma bankının arka duvarında çekici biçimde tasarlanmış arkalık, aynı zamanda ışıkları gizlemek için kullanılır. Buradan yayılan endirekt ışık saunanızda sıcak bir ortam sunar.

Işık seli

Tylö Sauna kapısı, diğer tüm cam yüzeyler gibi hafif renkli, temperli camdan imal edilmiştir. Kapı çerçevesi Kanada Alder ahşabıdır. Özel manyetik kapı mandalı sayesinde kolaylıkla kapanır, sıcağın dışarı çıkmasını engeller. İsteğiniz doğrultusunda kapıyı sağdan ya da soldan açılır biçimde monte etmek mümkündür.

Yerleşim

Üç farklı ölçüde

Tylö Space Vision saunanın üç farklı modeli mevcuttur. Impression serisinde olduğu gibi Tylö Combi soba seçimi ile düşük sıcaklık ve nemli bir sauna hazırlanabilir.

Tylö Space Vision Yerleşim Planları

2 Reviews

   Selma Hanım merhaba,
   Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafınıza konuyla ilgili e-posta gönderilmiştir.
   Farklı sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.
   Saygılar,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *