Tylö Evolve Plus GC Sauna

Tylö Evolve Plus GC Sauna

Evolve Plus GC Tylö’nün en seçkin tasarımlarından biridir. Banyo ile sauna deneyimini bütünleştiren bir ürün. Komple şeffaf cam yüzey, camdan cama köşe birleşimi ve eşiksiz cam kapısı ile tamamen transparan bir görünüm kazanan bir seri.

Paket çözüm ya da Esnek çözüm?

Hızlı ve kolay karar ya da daha detaylı bir çözüm

Tylö Evolve Plus GC Sauna Kabini
Tylö Evolve Plus Sauna Kabini YErleşim Planı

Sauna tasarımına yeni bir tarz geliyor

“Gizli çivileme” sayesinde hiç bir ahşap panelde – içeride ya da dışarıda – çivi görülmez. Sadece temiz ahşap dokunuşu.

İçeride duvar lambrileri köşe çıtasına gerek kalmadan doğrudan tavan ile 90° birleşir. 2 sıra oturma bankı ve Aspen sırtlık ile birlikte komple set halindedir. Cam yüzeyler ile uyumlu geniş cam kapısı şefaff ön yüzey tasarımını tamamlar.

Evolve Plus GF kabinde yatay lambriler ile hazırlanmış ve dikey lambriler ile hazırlanmış iki farklı görünüme sahip oturma bankı bulunur.

Tylö Sauna Kapısı

Sauna Kapısı

Aspen çerçeveli renkli, temperli geniş cam kapı Evolve Plus GF’in tasarımını tamamlar.

Evolve Plus GF’i İki Şekilde Sipariş Edebilirsiniz

Prefabrike modülleri ile teslim edilen Evolve Plus GF sauna seçimini son derece basitleştirir. Standart ölçülerden size en uygun olanını seçtikten sonra, soba ısıtıcınızı seçerek saunanızı tamamlarsınız.

Flex (esnek) sistem sayesinde ise hayalinizdeki saunayı yaratmanız mümkün. Aksesuardan aydınlatma elemanlarına, ahşap türlerinden kapıya tüm malzemeleri tek tek seçerek sauna kabininizi baştan yartabilirsiniz.
Evolve_Plus_Gf07

Kişisel çözüm

Tylö’nün özel dekorasyon setlerinden seçim yaparak saunanıza kişisel bir dokunuş getirin.

  • Sauna LED ışıklar
  • Sauna oturma bankı E28
  • Evolve etek
  • Evolve sırtlık
  • Sauna bankları E68
  • Sauna aydınlatma elemanları E28
  • Sauna aydınlatma elemanları E90

Yerleşim Planı

Flex (esnek) sistem çok çeşitli ölçüde model alternatifi sunar. Ölçü alternatiflerinin yanı sıra kendi seçeceğiniz aksesuarlar ile – DGL Plus Kapı, aydınlatma aksesuarları ve ekstra özel ekipmanlar – hayalinizdeki saunayı yaratmanız son derece kolaydır.

Evolve Plus GC modelinizi seçerken banyonuzda hangi köşeye yerleştireceğinize dikkat etmeniz önemlidir. Çünkü duvar panelleri farklı şekilde yerleştirilemez. Bu nedenle sağ ya da sol köşe model olarak sipariş edilir. Zeminde kullanılan alüminyum çerçeve Evolve Plus GC serisine büyük fonksiyonellik kazandırır. Alüminyum çerçeve sayesinde saunanızı neme karşı korumanız ve sauna zemin temizliği daha kolaydır.

Tylö Evolve Plus Sauna Kabini Yerleşim Planı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *