Tylö Sense Combi Sauna Sobası

Tylö Sense Combi Sauna Sobası

Sense Combi, sauna keyfinize çeşitlilik katar. Sense Combi sauna sobası, aynı sauna kabininiz içerisinde

  • Klasik kuru sauna
  • Nem oranının yüksek olduğu “Soft Sauna”
  • Yatıştıran, dinlendiren buhar bulutları ile sauna

yapabilmenize olanak sunar. Sense Combi sobanın stand-by modu ve bölümlü hava çıkış ağzı sayesinde enerji sarfiyatı çok düşük seviyededir.

Dokunmatik H2 model dokunmatik kontrol paneli ile birlikte sevk edilir. Bu modelde 6.6kW ve 8kW seçeneklerinden sauna kabininiz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Sense Combi için tasarlanmış özel ayaklar ile dilerseniz sobanızı duvara asmadan zemin üzerinde “free-standing” formda kullanabilirsiniz.

Tylö Sauna ve Buhar Kabinleri
Tylö Sauna Isıtıcıları
Tylö Sense Combi Sauna Sobası

Tasarım

Combi Sense – Duygularınızı serbest bırakacak bir tasarım

Tylo Sense Combi Sauna Sobası

Sense Tylö’nün en yeni soba serisidir. Güvenilirlik ve işlevselliği birleştiren şık tasarımı ile Sense serisi sauna tasarımınıza yön verir. Hızlı ısınan Sense serisi, hassas sıcaklık kontrolu ve akıllı eko-fonksiyonları sayesinde duygularınızı serbest bırakır.

Tüm bunlara ek olarak Tylö’nün değişmeyen standartı olan dokunduğunuzda cildinize zarar vermeyen fiber-kaplı dış cephesi, kolay temizlenebilir ve hareketli esans bölmesi ise  Tylö Sense Combi’yi saunanızın vazgeçilmezi yapan özelliklerdir.

 

Tylö Sense Combi Sauna Sobası

Mühendislik

Saunada akıllı iklimlendirme

Tylö’nün akıllı eko-fonksiyonları saunanızın enerji sarfiyatını önemli ölçüde düşürür.

Tylö’nün patentli “bölümlü hava çıkış ağzı” sayesinde ısıtıcınız istenen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak güç tasarruf moduna geçer.

 

Tylö Dokunmatik Kontrol Paneli

Kontrol Panel

Tüm Tylö Combi ısıtıcıları artık dokunmatik kontrol panelleri ve bir adet 10ml lavanta esans kutusu ile birlikte sevk edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *