Tylö Sense Plus Sauna Sobası

Tylö Sense Plus Sauna Sobası

Güvenilirlik ve işlevselliği birleştiren şık tasarımı ile Sense serisi sauna tasarımınıza yön verir. Hızlı ısınan Sense serisi, hassas sıcaklık kontrolu ve akıllı eko-fonksiyonları sayesinde duygularınızı serbest bırakır. Tylö’nün akıllı eko-fonksiyonları saunanızın enerji sarfiyatını önemli ölçüde düşürür.

Patentli “bölümlü hava çıkış ağzı” sayesinde ısıtıcınız istenen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak güç tasarruf moduna geçer. Bu modelde 6.6kW ve 8kW seçeneklerinden sauna kabininiz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Tylo Sense Plus Sauna Sobası
Tylo Sense Plus Sauna Sobası

Tasarım

Sense Plus – Duygularınızı serbest bırakacak bir tasarım

Tylo Sense Plus Sauna Sobası

Sense Tylö’nün en yeni soba serisidir. Güvenilirlik ve işlevselliği birleştiren şık tasarımı ile Sense serisi sauna tasarımınıza yön verir. Hızlı ısınan Sense serisi, hassas sıcaklık kontrolu ve akıllı eko-fonksiyonları sayesinde duygularınızı serbest bırakır.

Tüm bunlara ek olarak Tylö’nün değişmeyen standartı olan dokunduğunuzda cildinize zarar vermeyen fiber-kaplı dış cephesi, kolay temizlenebilir ve hareketli esans bölmesi ise  Tylö Sense Plus’ı saunanızın vazgeçilmezi yapan özelliklerdir.

Sense Plus için tasarlanmış özel ayaklar ile dilerseniz sobanızı duvara asmadan zemin üzerinde “free-standing” formda kullanabilirsiniz.

Tylö Sense Combi Sauna Sobası

Mühendislik

Saunada akıllı iklimlendirme

Tylö’nün akıllı eko-fonksiyonları saunanızın enerji sarfiyatını önemli ölçüde düşürür.

Tylö’nün patentli “bölümlü hava çıkış ağzı” sayesinde ısıtıcınız istenen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak güç tasarruf moduna geçer.

Tylö Dokunmatik Kontrol Paneli

Kontrol Panel

Tüm Tylö Sense Plus ısıtıcıları ile birlikte çalışabilen farklı dijital kontrol panellerinden birini seçebilir ve sobanızı kolayca çalıştırabilirsiniz. – H1, CC50 veya EC50.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *