Tylö Sense Sport Sauna Sobası

Tylö Sense Sport Sauna Sobası

Güvenilirlik ve işlevselliği birleştiren şık tasarımı ile Sense serisi sauna tasarımınıza yön verir. Hızlı ısınan Sense serisi, hassas sıcaklık kontrolu ve akıllı eko-fonksiyonları sayesinde duygularınızı serbest bırakır. Tylö’nün akıllı eko-fonksiyonları saunanızın enerji sarfiyatını önemli ölçüde düşürür.

Patentli “bölümlü hava çıkış ağzı” sayesinde ısıtıcınız istenen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak güç tasarruf moduna geçer. Bu modelde 6.6kW ve 8kW seçeneklerinden sauna kabininiz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Tasarım

Sense Sport– Duygularınızı serbest bırakacak bir tasarım

Tylo_Sense_Sport01.jpgSense Tylö’nün en yeni soba serisidir. Güvenilirlik ve işlevselliği birleştiren şık tasarımı ile Sense serisi sauna tasarımınıza yön verir. Hızlı ısınan Sense serisi, hassas sıcaklık kontrolu ve akıllı eko-fonksiyonları sayesinde duygularınızı serbest bırakır.

Tüm bunlara ek olarak Tylö’nün değişmeyen standartı olan dokunduğunuzda cildinize zarar vermeyen fiber-kaplı dış cephesi, kolay temizlenebilir ve hareketli esans bölmesi ise Tylö Sense Combi’yi saunanızın vazgeçilmezi yapan özelliklerdir.

Mühendislik

Saunada akıllı iklimlendirme

Tylö’nün akıllı eko-fonksiyonları saunanızın enerji sarfiyatını önemli ölçüde düşürür.

Tylö’nün patentli “bölümlü hava çıkış ağzı” sayesinde ısıtıcınız istenen sıcaklığa ulaştığında otomatik olarak güç tasarruf moduna geçer.

Termostatlı kontol paneli ve mekanik zamanlayıcı ısıtıcının kaidesi üzerindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *