Pastorelli McLaren Grup'un resmi iş ortağı oldu

Pastorelli McLaren Grup'un resmi iş ortağı oldu

Pastorelli önemli bir anlaşmaya imza atarak McLaren Grup’un resmi iş ortağı oldu. McLaren MP4 – 12c gibi yeni yüksek performans spor araçların sergilendiği McLaren Üretim Merkezi’nde kullanılacak tüm seramikleri Pastorelli markası sağlamaya devam edecek.

Pastorelli, 2004 yılında Kraliçe Elisabeth’in açılışını yaptığı McLaren Teknoloji Merkezi’nin yapımı sırasında da McLaren Group’a hizmet vermeye devam ediyordu. 6 yıl sonra McLaren Group Pastorelli firması ile güçlerini birleştirerek Foster + Partners tarafından tasarlanan 32.000m2 büyüklüğünde 40 milyon Pound değerindeki McLaren Üretim Merkezi’nin tamamlanması için birlikte çalıştı.

Bununla birlikte, artık Pastorelli seramikleri dünya çapında tüm McLaren Otomotiv mağazalarında da kullanılmaya devam ediyor. Bu bağlamda iki firmanın da tasarım mükkemelliyetçiliği birleşerek zenginleşmiştir.

Del Conca Group CEO’su Enzo Donald Mularoni iş ortaklığı anlaşmasının imzalanmasını, “McLaren Üretim Merkezi iş ortağımızla çalışmak her işte olan kazanma tutumunu iş birliği ve takım çalışması anlamında paylaşmamıza olanak sağladı. Pastorelli’nin seçilmesi yalnızca ürünlerinin estetik özellikleri sebebi ile değil, aynı zamanda ve öncelikle yüksek kalite ve uzun süreli ortaklıkta sunmuş olduğu güvendir. McLaren Group ile ilk iş birliğimizin ardından yeni bir proje için yeniden çalışma talebinin tarafımıza iletilmiş olması şaşırtıcı değil. Bu bizi kesinlikle gururlandıran bir çalışmadır.” şeklinde açıkladı.

“McLaren’de bizler dinamik büyüme ve genişlemeyi tüm grup bünyesinde teşvik ediyoruz. Bu nedenle, bu yeni serüvende Pastorelli firması ile iş birliğimiz bizim için heyecan vericidir. Mükemmellik, estetik özellikler ve tasarım saflığı anlamında aynı değerleri taşıyoruz. Eminim, McLaren Üretim Merkezi’nin inşaası tamamlandığında otomotiv tesisleri için yeni bir standart oluşturmuş olacağız ve Pastorelli firmasının bu anlamda rolü büyük olacaktır.” şeklindeki McLaren Group Yönetim Kurulu Başkanı Ron Dennis’in açıklamaları ise Pastorelli firması tarafından memnuniyet ile karşılandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *