Tylö Expression Serisi Sauna Sobası

Tylö Expression Serisi Sauna Sobası

Tylö Expression serisi özel tasarımı ve kalitesi ile sauna ısıtıcılarında çıtayı yükseltiyor. Ululararası Red Dot Tasarım Ödülünü kazanan özel tasarım Expression serisi, sektörde de fazlasıyla beğeni topluyor. Bununla birlikte, bu seriyi öne çıkaran yalnızca dış güzelliği değil.

Tasarım

Uluslararası Tasarım Ödülü

Şık çizgileri ve İskandinav tasarımı ile Expression serisi sauna ısıtıcıları içinde çıtayı yükseltiyor. Expression serisi Red Dot Design Ödülünün sahibi oldu.
Tylö Expression Sauna Sobası Tasarım Ödülü

Mühendislik

Aynı Yüksek Kalite Standardı

Expression serisi diğer tüm Tylö ısıtıcılarının sahip olduğu yüksek kalite standardına sahipitir. İkiz yan bölmeler sayesinde sıcak hava eşit biçimde kabine dağılır. Entegre esans bölmesi sayesinde sizi bambaşka dünyalara taşıyacak kokular eşliğinde sauna yapmak çok kolaydır. Çift kat dış kaplaması ise cildinizi dokunduğunuzda yanmaktan korur.

Expression serisi sauna sobası “freestanding” ayakları sayesinde dilerseniz kabinin ortasına ya da cam yüzeyin hemen önüne yerleştirebilirsiniz.

Tylö’nün tüm ısıtıcılarında bulunan enerji-tasarruf özelliği Expression serisinde de devam ediyor. Ayarlanan sıcaklığına ulaştığında sobanız otomatik olarak tasarruf moduna geçer.
Tylö Expression Sauna Sobası Detay

Yenilik

Saunanızda yeni bir ifade

Tylö Expression sauna ısıtıcılarında bulunan ikiz yan bölmeler sıcak havanın eşit ve hızlı biçimde sauna kabinine yayılmasını sağlar.  Entegre esans bölmesi sayesinde artık rahatlatıcı ve duygusal bir aromaterapili sauna deneyimi yaşamak çok kolay. Şampanya ve Bakır rengi dış kapalamaları ise sauna kabininizin tasarımına yön verecek.

Tylö Expression Sauna Sobası
Tylö Expression Sauna Sobası
Tylö Expression Sauna Sobası Detay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *