Tylö Impression Buhar Kabini - i110

Tylö’nün 1.3m2 taban alanı üzerinde eşsiz çözümü : Rahatlatan buhar banyosu ve geleneksel duş. “Home Spa” konseptinde bir devrim yaratan Tylö Impression serisi kabinler, her tip banyoya sığacak ölçülerde tasarlandı. Evinizin rahat ortamında, kaslarınızı gevşeten ısıda sizi hazır bekleyen buhar banyosundan daha keyifli ne olabilir?

%100 nem ve 40-45°C’yi geçmeyen sıcaklıkta kaslarınız gevşerken siz de günün stresinden arının. Pamuk yumuşaklığında ve hafifliğinde çıktığınız banyodan sonra deliksiz bir uyku ve ertesi güne enerjik ve zinde bir başlangıç yapın.

i110/c model buhar kabini Tylö’nün diğer tüm modellerinde olduğu gibi alüminyum profiller, high-gloss akrilik ve cam yüzeylerden imal edilmiştir.

Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler
Tylö Impression Buhar Banyosu

Tasarım

Impression Buhar Banyosu

Tylö’nün Impression serisinde uyguladığı eşsiz modüler yapı sayesinde banyonuzun yerleşim planına göre banyonuzun yerleşim planının artık bir önemi yok. Kabininizin banyonuzun yerleşim planına uygun biçimdeki konfigürasyonu seçilerek kurulabiliyor. (Bkz. Sayfanın Alt Bölümü – Yerleşim Planı)

İyi Tasarım

Çekici beyaz oturma bankı, sıkıştırma kalıplı yüksek basınçlı laminat, iyi bir tasarımın özeti gibi. İstenirse kabin içerisine ek bank yerleştirmek mümkündür. Tüm bitişler ve tasarım banyo tasarımınıza katkı sağlamak üzere detaylı biçimde düşünelerek tasarlandı. Sıfır birleşimler sayesinde kir birikmesinin önüne geçer, temizlenmesi kolaydır.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Esans

Aromaterapi

Buhar çıkış ağzı üzerinde yer alan esans bölümü buhar banyo keyfinize farklı bir boyut katar.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Yerleşim

Esnek sistem

Artık “Kompakt Kabin” demek mevcut bir kabine mahkum olmanız anlamına gelmiyor.

Banyonuzun biçimine ya da kendi isteiğinize göre kompakt kabininize şeklini verebilirsiniz.

Duvaralar, cam yüzeyler ve kapılar her biri banyonuzun yerleşim planına uygun biçimde monte edilebilir. Kabin içi aksesuarları ve modülleri de yine dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. i110/c model kabinin yerleşim planları:
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *