Tylö Impression Buhar Kabini - i170

Tylö Impression Buhar Kabini - i170

{:tr}
Tylö Impression i170 yaratıcı tasarımının ötesinde olağanüstü bir kabin. İskandinav tasarımcılarımız günlük kullanıma uygun pratik bir kabinle elegant ve şık bir tasarımın birleşimi banyonuzdaki tasarıma değer katacak bir kabin üzerine uzun süre çalıştıktan sonra Impression i170’i yarattılar.

Tylö’nün 1.3m2 taban alanı üzerinde eşsiz çözümü : Rahatlatan buhar banyosu ve geleneksel duş. “Home Spa” konseptinde bir devrim yaratan Tylö Impression serisi kabinler, her tip banyoya sığacak ölçülerde tasarlandı. Evinizin rahat ortamında, kaslarınızı gevşeten ısıda sizi hazır bekleyen buhar banyosundan daha keyifli ne olabilir?

%100 nem ve 40-45°C’yi geçmeyen sıcaklıkta kaslarınız gevşerken siz de günün stresinden arının. Pamuk yumuşaklığında ve hafifliğinde çıktığınız banyodan sonra deliksiz bir uyku ve ertesi güne enerjik ve zinde bir başlangıç yapın.

i170 model buhar kabini Tylö’nün diğer tüm modellerinde olduğu gibi alüminyum profiller, high-gloss akrilik ve cam yüzeylerden imal edilmiştir.
[print_gllr id=2033]

Tasarım

Impression Buhar Banyosu

Tylö’nün Impression serisinde uyguladığı eşsiz modüler yapı sayesinde banyonuzun yerleşim planına göre banyonuzun yerleşim planının artık bir önemi yok. Kabininizin banyonuzun yerleşim planına uygun biçimdeki konfigürasyonu seçilerek kurulabiliyor. (Bkz. Sayfanın Alt Bölümü – Yerleşim Planı)

İyi Tasarım

Çekici beyaz oturma bankı, sıkıştırma kalıplı yüksek basınçlı laminat, iyi bir tasarımın özeti gibi. İstenirse kabin içerisine ek bank yerleştirmek mümkündür. Tüm bitişler ve tasarım banyo tasarımınıza katkı sağlamak üzere detaylı biçimde düşünelerek tasarlandı. Sıfır birleşimler sayesinde kir birikmesinin önüne geçer, temizlenmesi kolaydır.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Esans

Aromaterapi

Buhar çıkış ağzı üzerinde yer alan esans bölümü buhar banyo keyfinize farklı bir boyut katar.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Yerleşim

Esnek sistem

Artık “Kompakt Kabin” demek mevcut bir kabine mahkum olmanız anlamına gelmiyor.

Banyonuzun biçimine ya da kendi isteiğinize göre kompakt kabininize şeklini verebilirsiniz.

Duvaralar, cam yüzeyler ve kapılar her biri banyonuzun yerleşim planına uygun biçimde monte edilebilir. Kabin içi aksesuarları ve modülleri de yine dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. i170 model kabinin yerleşim planları:
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler
{:}

Tylö Impression i170 is remarkable for more than its ingenious compact design. Our Swedish designers set themselves the task of combining practical everyday functions with an elegant setting where you can relax and pamper yourself in style.

Humidity is 100 %, but temperatures don’t rise above 40–45°C, inviting you to linger a little longer and relax. Tylö steam shower i170 is built around the same unique profile system as the rest of the Impression series and includes a shared space for showers and steam baths in aluminium, glass and high-gloss acrylic
[print_gllr id=2033]

Design

Impression steam shower

Tylö Impression is based on a unique system of profiles that can be varied by using different wall configurations and exterior finishes in a shared space for showers and steam baths made of aluminium, glass and high-gloss acrylic.

Good design

The attractive white benches, in compression-moulded high-pressure laminate, are the epitome of good design. Additional benches can also be ordered for use outside the shower. The design and finish of every detail is well thought out and beautiful to look at. The absence of nooks and crannies prevents dirt from accumulating and makes cleaning easy.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Fragrant

Fragrant essences

The steam head has a holder for fragrant essences to add yet another dimension to your bathing pleasure.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

Layout

A flexible system

Walls, glass sections and doors can be assembled in a variety of ways to suit your bathroom layout. You can also place all the interior fittings wherever you wish. Here is an example of a common configuration for the Impression i170.
Tylö Impression Buhar Banyosu Kompakt Kabinler

{:}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *