Wellness Havuzlar

Teatral etkiler, koku duyuları, zengin görsel etkiler, mimari ve peyzaja duyarlı, müşterinin yaşam biçimi ve ihtiyaçları; yüzme havuzlarımızı, masaj havuzlarımızı tasarlarken yaratıcı sürecimizi yönlendiren öğelerdir.

Peyzaj tasarımı mimari planlama ve yüzme havuzu tasarımını da kapsayan iç/dış mekan tasarımı ile aynı anda doğar. Hem ticari hem de kişisel projelerin odak noktası olan bu alan müşterinin hayallerini ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla inşa edilir.

Bir yüzme havuzu tasarlarken unutulmaması gereken öğeler vardır: Su kendi enrjisi ve hafızası olan canlı bir öğedir. Niteliğini korumak için doğada olduğu gibi hareketle oksijen bakımından zenginleştirilmesi gerekir. İşte doğadan aldığımız bu ilhamla yüzme havuzlarını tasarlarken suyun hareketi, doğal oksijenleme, doğayla uyumlu manzara yaratma ve kaliteli malzeme ile inşa ettiğimiz yüzme havuzunun uzun ömürlü ve peyzajınızın doğal bir parçası olmasına dikkat ediyoruz.

Sıklıkla, evinizin/işletmenizin en değerli bölümü olan yüzme havuzları mükemmel rahatlama ve gevşeme alanı sağlayan lüks yeşil bitkilerle çevrelenmektedir. Yumuşak geçişler, su efektleri ve bitkiler,
Purpura Banyo’nun yüzme havuzu projelerinin tipik rafine ve zerafetinin ayırt edici noktalarıdır.